PIANO, YAMAHA.

PIANO, YAMAHA.
4392973. PIANO, YAMAHA.

Modellnummer 1193087.
Höjd 100cm.
Bredd 145cm.
Djup 52cm.

Pall, höjd 50cm, bredd 57cm, längd 34cm.

Bruks- och ytslitage. Viss gulnad. Repor.

Gör en kostnadsfri värdering!
4392973. PIANO, YAMAHA.

Modellnummer 1193087.
Höjd 100cm.
Bredd 145cm.
Djup 52cm.

Antal besök: 894