Modellnummer 1193087.
Höjd 100cm.
Bredd 145cm.
Djup 52cm.
Pall, höjd 50cm, bredd 57cm, längd 34cm.
Bruks- och ytslitage. Viss gulnad. Repor.
Modellnummer 1193087.
Höjd 100cm.
Bredd 145cm.
Djup 52cm.