TIDIG 20THC GOBELÄNGBRANDSKÄRM.

4392945. TIDIG 20THC GOBELÄNGBRANDSKÄRM.

BRANDVÄV, delvis fanerad i mahogny, 1900-talets början, H. 113cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 108