TE/KAFFESERVISDELAR, 18 st. "Prunus", Stig Lindberg, Gustavsberg.

439287. TE/KAFFESERVISDELAR, 18 st. "Prunus", Stig Lindberg, Gustavsberg.

Tekoppar med fat 6 st. + 2 st. udda koppar.
Kaffekoppar med fat 4 st. + 1 st. udda kaffefat.
Assietter 6 st.
Sockerskål och gräddkanna.
Benporslin.

Något nagg.
Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Assietter 6 st.
Sockerskål och gräddkanna.
Benporslin.

Något nagg.
Bruksslitage.

Antal besök: 767