Tekoppar med fat 6 st. + 2 st. udda koppar. Kaffekoppar med fat 4 st. + 1 st. udda kaffefat. Assietter 6 st. Sockerskål och gräddkanna. Benporslin.
Något nagg. Bruksslitage.