ISHINK, nysilver, England, 1900-tal.

4392857. ISHINK, nysilver, England, 1900-tal.

Märkt "Reproduction Old Sheffield Plate"
Mått: 13 x 17 cm.

Bruksslitage.

Tema

Det dukade bordet

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått: 13 x 17 cm.

Bruksslitage.

Tema

Det dukade bordet

Antal besök: 259