LYNDA WHITE. ÖLKLIPPOR, VÅR.

LYNDA WHITE. ÖLKLIPPOR, VÅR.
4392855. LYNDA WHITE. ÖLKLIPPOR, VÅR.

Akvarell och gouache, signerad med initialer, 25 x 25cm (bild), 48 x 48cm (ram).

Bra skick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bra skick.

Antal besök: 141