19/BÖRJAN AV 1900-TALETS BRONS SKRIVBORDSSTATIV.

4392852. 19/BÖRJAN AV 1900-TALETS BRONS SKRIVBORDSSTATIV.

SKRIVBORDSSTÄLL, brons, 19/ tidigt 1900-tal, Bredd 30cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 137