Ring i platina med briljantslipade diamanter om totalt ca 0,85 ct
Färg: W
Klarhet: VS-SI
Stämplad 950, GHA
Ringstorlek 16,5 mm
Vikt 4,59 gram.
Smärre bruksslitage.
Färg: W
Klarhet: VS-SI
Stämplad 950, GHA
Ringstorlek 16,5 mm
Vikt 4,59 gram.
Smärre bruksslitage.