RING, Platina, Briljanter 0,85 ct.

4392799. RING, Platina, Briljanter 0,85 ct.

Ring i platina med briljantslipade diamanter om totalt ca 0,85 ct
Färg: W
Klarhet: VS-SI
Stämplad 950, GHA
Ringstorlek 16,5 mm
Vikt 4,59 gram.

Smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Färg: W
Klarhet: VS-SI
Stämplad 950, GHA
Ringstorlek 16,5 mm
Vikt 4,59 gram.

Smärre bruksslitage.

Antal besök: 415