MATBORD, teak, Danmark, 1960-tal.

4392780. MATBORD, teak, Danmark, 1960-tal.

Längd ca 144 cm. Djup ca 83 cm. Höjd ca 72,5 cm.

Bruksslitage, märken, repor och fläckar.
Retusch och fanerskador. Förmodligen inte originalben.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 707