VOLKSWAGEN PASSAT, 1974.

VOLKSWAGEN PASSAT, 1974.
4392769. VOLKSWAGEN PASSAT, 1974.

Senast besiktigad
2018-07-24.
Mätarställning 25440 mil.

Säljes i befintligt skick. Startad med starthjälp. Slitage, ställvis hårt slitage, rost, bucklor. Baksäte ligger löst.

Gör en kostnadsfri värdering!

Senast besiktigad
2018-07-24.
Mätarställning 25440 mil.

Antal besök: 1 872