SOFFBORD, 1930-tal.

SOFFBORD, 1930-tal.
4392756. SOFFBORD, 1930-tal.

Runda skiva med olika träinslag. Fyra kopplade ben. Diameter 90 cm. Höjd 58,5 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
4392756. SOFFBORD, 1930-tal.

Bruksslitage.

Antal besök: 230