HANDKNUTEN MATTA, BUCHARA STIL.

4392735. HANDKNUTEN MATTA, BUCHARA STIL.

Signerad.
Längd: ca 233cm.
Bredd: ca 173cm.

Bruksslitage, fläckar, långsida med mindre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Signerad.
Längd: ca 233cm.
Bredd: ca 173cm.

Antal besök: 491