LM ERICSSON, "Ericofon", grå kobratelefon.

4392680. LM ERICSSON, "Ericofon", grå kobratelefon.

Höjd 22 cm.

Bruksslitage, repor och skrapmärken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 22 cm.

Antal besök: 132