OKÄND KONSTNÄR. komposition, emaljerad plåt, osignerad.

4392645. OKÄND KONSTNÄR. komposition, emaljerad plåt, osignerad.

Yttermått ca 32x37 cm.

Repor och ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Yttermått ca 32x37 cm.

Repor och ytslitage.

Antal besök: 211