EJE ÖBERG (1929-2000). komposition, emaljerad plåt, monogramsignerad EÖ.

4392627. EJE ÖBERG (1929-2000). komposition, emaljerad plåt, monogramsignerad EÖ.

Yttermått ca 70x90 cm.

Repor och ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Yttermått ca 70x90 cm.

Repor och ytslitage.

Antal besök: 169