11 LÅNGPIPOR.

11 LÅNGPIPOR.
4392533. 11 LÅNGPIPOR.

Delvis med silverdetaljer, längd 31-73cm.

Bruksslitage, delvis gravyr, småskador, någon möjligen ej komplett.

Gör en kostnadsfri värdering!
4392533. 11 LÅNGPIPOR.

Antal besök: 354