HOLGER ALMQVIST. Landskapsmotiv Skåne, olja på duk, signerad samt daterad -58.

43924. HOLGER ALMQVIST. Landskapsmotiv Skåne, olja på duk, signerad samt daterad -58.

61 x 46 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

61 x 46 cm.

Antal besök: 1 447