SPEGEL, rokokostil, Oscar & Clothilde, 2000-tal.

439243. SPEGEL, rokokostil, Oscar & Clothilde, 2000-tal.

Information av säljare, inspirerad av altartavla i Saint Germain, Paris.
Höjd ca 100 cm. Bredd 66 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 100 cm. Bredd 66 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 366