DALAHÄST, "Grannas A. Olsson", Nusnäs.

4392422. DALAHÄST, "Grannas A. Olsson", Nusnäs.

Länga ca 30 cm.
Bredd ca 9 cm.
Höjd ca 31 cm.

Bruksslitage, nagg på örat.

Gör en kostnadsfri värdering!

Länga ca 30 cm.
Bredd ca 9 cm.
Höjd ca 31 cm.

Bruksslitage, nagg på örat.

Antal besök: 355