SPEGELRAM, förgylld, Empire 1800-tal.

439235. SPEGELRAM, förgylld, Empire 1800-tal.

Höjd 105, bredd 58 cm.

Förgyllningsbortfall samt märken, lösa delar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 105, bredd 58 cm.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 394