FABIAN LUNDQVIST. litografi, ballerina.

4392322. FABIAN LUNDQVIST. litografi, ballerina.

Signerad och daterad 1958, provtryck.
Rammått 44x24cm.

Bruksskick.

Fabian Lundqvist (1913–1989)

Gör en kostnadsfri värdering!

Rammått 44x24cm.

Bruksskick.

Fabian Lundqvist (1913–1989)

Antal besök: 231