FRÉDÉRIC SOFIA. BORD samt 2 KARMSTOLAR, "Airloop", Fermob, grönlackerad metall.

4392314. FRÉDÉRIC SOFIA. BORD samt 2 KARMSTOLAR, "Airloop", Fermob, grönlackerad metall.

Stolarnas mått ca totalhöjd 85 cm, sitthöjd 45 cm. Bordets mått ca diameter 60 cm, höjd 74,5 cm.

Bruksslitage, mindre repor och märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 782