JOSÉ LIARD, litografi, komposition.

4392222. JOSÉ LIARD, litografi, komposition.

Signerad och daterad 1981 samt numrerad 70/200.
Rammått 47x59cm.

Gott skick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Rammått 47x59cm.

Gott skick.

Antal besök: 241