ANDERSSON & JOHANSSON, GOLVURNA. Chamotterad keramik.

4392182. ANDERSSON & JOHANSSON, GOLVURNA. Chamotterad keramik.

Stämpelsignerad AJ Höganäs.
Höjd ca 45,5 cm.

Dekornagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Stämpelsignerad AJ Höganäs.
Höjd ca 45,5 cm.

Dekornagg.

Antal besök: 1 092