BYRÅ, teak, 1900-talets mitt.

BYRÅ, teak, 1900-talets mitt.
4392083. BYRÅ, teak, 1900-talets mitt.

Fanerad i teak. Fyra lådor.

Bredd ca 75,5 cm. Djup ca 38 cm. Höjd ca 86 cm.

Bruksslitage. Repor och fläckar.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Fanerad i teak. Fyra lådor.

Nycklar saknas.

Antal besök: 454