GLASSERVIS, 40 delar, "Blåklocka", Duka.

4392080. GLASSERVIS, 40 delar, "Blåklocka", Duka.

Ölglas 12 st höjd 21 cm
Vinglas 9 st höjd 17 cm
Likörglas 3 st höjd 14,5 cm
Snapsglas 4 st höjd 12 cm
Selterglas 4 st höjd 8,5 cm
Longdrinksglas 8 st höjd 15 cm.

Bruksskick
Repor förekommer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ölglas 12 st höjd 21 cm
Vinglas 9 st höjd 17 cm
Likörglas 3 st höjd 14,5 cm
Snapsglas 4 st höjd 12 cm
Selterglas 4 st höjd 8,5 cm

Bruksskick
Repor förekommer.

Antal besök: 805