BORDSLAMPA, 1900-talets andra hälft.

4392055. BORDSLAMPA, 1900-talets andra hälft.

Stomme i metall. Grönpatinerad. Frostad kupa med dekor. Höjd 35 cm. Diameter ca 35 cm.

Åldersrelaterat slitage. Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 155