CANAPÉ, 1800-talets slut.

CANAPÉ, 1800-talets slut.
4391976. CANAPÉ, 1800-talets slut.

Ljus textilklädsel (domestik).
Ben med hjultrissor.
Längd ca 160, sitthöjd 44, rygghöjd 100 cm.

Bruksslitage. Klädsel med fläckar. En hjultrissa saknas. Ett ben med avslag.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ben med hjultrissor.

Antal besök: 446