DRAGSPEL, Excellent, cirka 1930-tal.

4391951. DRAGSPEL, Excellent, cirka 1930-tal.

Cirka 37 x 20 x 51 cm.

Bruksslitage. Genomgånget för cirka 10 år sedan.

Gör en kostnadsfri värdering!

Cirka 37 x 20 x 51 cm.

Antal besök: 336