KRISTALLKRONA, rokokostil, 1900-tal.

4391911. KRISTALLKRONA, rokokostil, 1900-tal.

Höjd ca 91 cm. Diameter ca 59 cm.

Nagg, bruksslitage, prismor ej fullständigt genomgångna. Skärmar med skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 216