KNIVAR, 2 stycken, horn, samearbete.

4391845. KNIVAR, 2 stycken, horn, samearbete.

Renhorn. Graverad dekor av renar med mera. Längd 22 - 23 cm.

Mindre skador och ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre skador och ytslitage.

Antal besök: 198