UTVECKLINGEN AV GOLFBOLLEN, 1900-tal.

439177. UTVECKLINGEN AV GOLFBOLLEN, 1900-tal.

6 st Golfbollar på ställning med namn samt årtal, nygjorda för att visa hur dessa såg ut under respektive årtal.

Bruksslitage, samtliga golfbollar slipade undertill.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 860