RING, 18K vitguld med syntetisk sten.

4391770. RING, 18K vitguld med syntetisk sten.

Vikt totalt ca 4,4 gram.
Diameter ca 17 mm.
Stämplad 750.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Vikt totalt ca 4,4 gram.
Diameter ca 17 mm.
Stämplad 750.

Bruksslitage.

Antal besök: 306