RING, med stor halvädelsten, 18K guld.

4391715. RING, med stor halvädelsten, 18K guld.

Ringstorlek ca 17 mm.
Vikt totalt ca 2,5 gram.
Stämplad med kattfot.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ringstorlek ca 17 mm.
Vikt totalt ca 2,5 gram.
Stämplad med kattfot.

Bruksslitage.

Antal besök: 439