SOFFBORD, teak, 1900-talets andra hälft.

4391710. SOFFBORD, teak, 1900-talets andra hälft.

Höjd 52 cm
Storlek 122 x 64 cm.

Ställvis blekning
Repor, märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 52 cm
Storlek 122 x 64 cm.

Ställvis blekning
Repor, märken.

Antal besök: 355