SERVISDELAR, 10 st, "Warwick", Johnson Bros, England.

4391676. SERVISDELAR, 10 st, "Warwick", Johnson Bros, England.

10 st, diameter 20 cm.

Bruksskick. Krackelyr.

Gör en kostnadsfri värdering!

10 st, diameter 20 cm.

Bruksskick. Krackelyr.

Antal besök: 280