ILSE CLAESSON. vas, flintgods, Rörstrand, 1900-tal.

4391618. ILSE CLAESSON. vas, flintgods, Rörstrand, 1900-tal.

Höjd ca 21 cm.

Krackelering under glasyr.

Ilse Claesson (1907–1999)

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 21 cm.

Krackelering under glasyr.

Ilse Claesson (1907–1999)

Antal besök: 127