ASTRID RIETZ. brons, "Blekingebruden", signerad.

4391610. ASTRID RIETZ. brons, "Blekingebruden", signerad.

Höjd ca 24 cm.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 24 cm.

Bruksskick.

Antal besök: 216