STOL, konstläder, 1900-talets andra hälft.

4391574. STOL, konstläder, 1900-talets andra hälft.

Höjd 65 cm
Sitthöjd 38 cm
Bredd 47 cm.

Fläckar på benens metallhylsor
Repor, märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 65 cm
Sitthöjd 38 cm
Bredd 47 cm.

Repor, märken.

Antal besök: 155