HELEN TAPPER. vas, konstglas, Johansfors.

4391532. HELEN TAPPER. vas, konstglas, Johansfors.

Etikettmärkt
Höjd ca 29 cm.

Bruksskick, smärre ytsmuts, osignerad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Etikettmärkt
Höjd ca 29 cm.

Antal besök: 169