KLAFFBORD, 1900-talets mitt.

KLAFFBORD, 1900-talets mitt.
4391526. KLAFFBORD, 1900-talets mitt.

Märkt Made in Sweden
ca 82,5 x 120 cm, 74 cm hög
klaffar 2 st 67 cm.

Bruksslitage, repor & märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Märkt Made in Sweden
ca 82,5 x 120 cm, 74 cm hög
klaffar 2 st 67 cm.

Bruksslitage, repor & märken.

Antal besök: 344