FÄLLBORD, pelarfot, tidigt 1800-tal.

4391521. FÄLLBORD, pelarfot, tidigt 1800-tal.

Rektangulär skiva med mått ca 43 x 40 cm.
Nedfälld höjd ca 74, respektive uppfälld 95 cm.

Slitage. Renoverad, kompletterad. Delvis lösa kantlister.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 242