OLA BILLGREN. litografi, "Kvällar i Löderup".

4391501. OLA BILLGREN. litografi, "Kvällar i Löderup".

Signerad och daterad 1994 samt numrerad 24/250.
Rammått 52x42cm.

Gott bruksskick.

Ola Billgren (1940–2001)

Gör en kostnadsfri värdering!

Rammått 52x42cm.

Gott bruksskick.

Ola Billgren (1940–2001)

Antal besök: 913