SKÅP,reliefmönster, 1900-talets senare del.

4391467. SKÅP,reliefmönster, 1900-talets senare del.

Höjd ca 143 cm
Bredd ca 112 cm
Djup ca 47 cm.

Bruksslitage, repor & märken.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 143 cm
Bredd ca 112 cm
Djup ca 47 cm.

Bruksslitage, repor & märken.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 192