BORDSLAMPA, porslin med textilskärm, 1900-tal.

4391466. BORDSLAMPA, porslin med textilskärm, 1900-tal.

Höjd till lampfäste 36, total höjd 61 cm.

Fläckig skärm, ytslitage, bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 170