BOKHYLLA med skåp och skrivskiva, teak, 1900-talets mitt.

439140. BOKHYLLA med skåp och skrivskiva, teak, 1900-talets mitt.

Längd 90, bredd 40, höjd 167 cm.

Dold träskada på skrivskivan, hyllhakar saknas till hyllplanet i skåpet samt bruksslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 1 005