MICHAEL QVARSEBO. Färgserigrafi.

4391404. MICHAEL QVARSEBO. Färgserigrafi.

Komposition med bokstäver. Signerad och numrerad 13/75 ex. 78x60 cm. Totalmått 93x73 cm.

Mindre ytslitage.

Michael Qvarsebo (Född 1945)

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre ytslitage.

Michael Qvarsebo (Född 1945)

Antal besök: 152