MICHAEL QVARSEBO. Färgserigrafi.

4391397. MICHAEL QVARSEBO. Färgserigrafi.

Fragment av Mona Lisa. Signerad och numrerad 14/80 ex. 83x77 cm. Totalmått 96x84 cm.

Ramen släppt i 2 hörn.

Michael Qvarsebo (Född 1945)

Gör en kostnadsfri värdering!

Ramen släppt i 2 hörn.

Michael Qvarsebo (Född 1945)

Antal besök: 180