HUGO ZUHR. Färglitografi.

HUGO ZUHR. Färglitografi.
4391394. HUGO ZUHR. Färglitografi.

Kustlandskap. Signerad och numrerad Provtryck
38x55 cm. Totalmått 55x71 cm.

Mindre ytslitage.

Hugo Zuhr (1895–1971)

Gör en kostnadsfri värdering!

38x55 cm. Totalmått 55x71 cm.

Mindre ytslitage.

Hugo Zuhr (1895–1971)

Adress

Verkstadsgatan 2
302 62 Halmstad
Sverige

Placering
02
Antal besök: 133