RING, med röktopas, sterlingsilver signerad AV.

4391363. RING, med röktopas, sterlingsilver signerad AV.

Vikt 12,9 gram, bredd 17,5 mm stl ca 18.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 244