ARMBAND, sterlingsilver, delvis förgyllt.

4391355. ARMBAND, sterlingsilver, delvis förgyllt.

Vikt 10,0 gram, bredd 3,1-17,3 mm, innerdiameter 48-60 öppningsbar signerad EWJ.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 182